Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 12 lutego 2024 
    

Usługa streamingu GeForce NOW ma już cztery lata


Autor: Zbyszek | 15:16
(2)
Usługa streamingu gier Nvidia GeForce NOW obchodzi właśnie swoje czwarte urodziny. GeForce NOW zapewnia dostęp do wielu tytułów gier, które uruchamiane są na serwerach należących do Nvidia i następnie strumieniowane do graczy. Dzięki temu do uruchomienia wymagających tytułów nie jest wymagane posiadanie wydajnego sprzętu, a jedynie odpowiednio szybkie łącze internetowe. To umożliwia granie w gry z wysoką wydajnością także przez graczy, którzy nie mają komputera do gier, lub korzystają z innych urządzeń takich jak tablety i Chromebooki. Oferta GeForce NOW jest połączona z popularnymi sklepami gier, tym Steam i Epic Games Store.

Obecnie w GeForce NOW dostępne jest ponad 1500 gier. Nvidia oferuje obecnie trzy pakiety dostępu do GeForce NOW - bezpłatny pakiet podstawowy, pozwalający uruchomiać gry w rozdzielczości 720p przy płynności 60 klatek na sekundę, a czas pojedynczej sesji jest ograniczony do 1 godziny. Wymagane jest łącze zapewniające przepustowość minimum 15 Mb/s.

Znacznie więcej oferuje pakiet Priority, który oferuje sesje o czasie do 6 godzin, gry w rozdzielczości 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę, możliwie najniższe opóźnienia streamingu oraz dostęp do technologii RTX w grach, które ją obsługują. Cena tego pakietu wynosi obecnie 54 zł (z VAT) miesięcznie, lub 269 zł (z VAT) na pół roku. Wymagane jest łącze zapewniające przepustowość minimum 25 Mb/s.

Najdroższy pakiet Ultimate oferuje gry o płynności 120 klatek na sekundę i rozdzielczości do 4K, renderowane na serwerach z kartami RTX 4080, i czas sesji wynoszący do 8 godzin. Wymagane jest szybkie łącze internetowe (najlepiej około 100 Mb/s), a cena tego pakietu wynosi 109 zł miesięcznie (z VAT) lub 539 zł (z VAT) na 6 miesięcy.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. spoko usługa (autor: Qjanusz | data: 14/02/24 | godz.: 01:52)
    przytulona płatns wersja ok rok temu. Szumiący blaszak został zastąpiony TV 75 cali, gdzie na android TV odpalana jest apka GFN. Do tego mysz i klawuatura na radio 2.4 Ghz z odświeżaniem 1Mbps i więcej nie trzeba.
    Minus to brak możliwości wgrania moda na ulubioną gierkę.

    A i ten abonament free to niepirozumienie. Kiedyś było znośnie, ale teraz trzeba czekać min. pół godz. na wolny serwer


  2. Pakiet standardowy za 25pln/mc to rozsądna opcja :-) (autor: pwil2 | data: 14/02/24 | godz.: 13:35)
    ...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.