Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 12 lutego 2024 
    

Hama proponuje dwie ładowarki mini o mocy 20 i 30 W


Autor: Adam | 15:40
Portfolio marki wzbogaciło się o dwie kompaktowe i wieloportowe ładowarki do gadżetów mobilnych, każda z dwoma złączami: USB-A i USB typu C. Dzięki technologiom Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery ładowanie przebiega sprawnie i bezpiecznie. Obie są prostokątne i zostały utrzymane w białej kolorystyce. Ich wymiary wynoszą 3,4 x 2,9 x 3,5 cm, tak więc nazwa mini zdecydowanie nie jest na wyrost. Każda z nich jest wyposażona w dwa złącza: oznaczone kolorem pomarańczowym USB-A i obustronne zielone USB-C. W ten sposób udało się zminimalizować ryzyko pomylenia portów i ich przypadkowego wyłamania. Obecność dwóch gniazd przekłada się też w prosty sposób na możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie.

Nie mogło tutaj też zabraknąć dwóch technologii, przyspieszających i usprawniających sam proces zasilania energią smartfona, tableta, kontrolera do gier czy czytnika e-Booków - Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery (PD). Qualcomm Quick Charge 3.0 umożliwia nawet czterokrotnie szybsze ładowanie w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Natomiast Power Delivery pozwala na naładowanie sprzętu nawet do 5 razy szybciej. W tym przypadku inteligentny zestaw chipów automatycznie rozpoznaje ładowane urządzenie i dobiera odpowiednie napięcie prądu, zapewnia też wyjątkowo szybkie zasilanie energią (Turbo Fast Charge). W procesie ładowania zabezpiecza ładowarkę, podłączone urządzenie i użytkownika. W efekcie możemy zapomnieć o zagrożeniach, związanych z nadmiernym naładowaniem, przepięciem i zwarciem, a w związku z tym z uszkodzeniem akumulatora urządzenia docelowego.

Sugerowane ceny detaliczne obu ładowarek? Ta o mocy 20 W kosztuje 69,90 zł, zaś w przypadku jej odpowiedniczki o mocy 30 W musimy być przygotowani na wydatek rzędu 89,90 zł.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.