Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 19 lutego 2024 
    

Monitor OLED - świetny monitor gamingowy!


Autor: materiały partnera | 16:14
(1)
Poszukujesz doskonałego monitora gamingowego? Na rynku dostępnych jest wiele modeli o różnorodnych specyfikacjach, które dobrane są pod konkretne rodzaje gier. Nie chcesz ograniczać się do jednego gatunku i pragniesz uniwersalnego rozwiązania? Przeczytaj, co oferuje wysokiej jakości monitor Samsung Odyssey OLED.

Czym kierować się, wybierając monitor gamingowy?Wielu graczy dziś szczególną uwagę przywiązuje do sprzętu, ponieważ jest on w stanie zapewnić wyraźną przewagę w grze. Monitory gamingowe różnią się od siebie wieloma elementami, niektóre z nich lepiej radzą sobie w tradycyjnych grach cRPG, inne w szybkich grach akcji. Co jednak łączy monitory dla graczy? Większość z nich wyróżnia się nie tylko znacznie niższym czasem reakcji matrycy, ale także wyższą częstotliwością odświeżania ekranu, a nawet formatem. Jak wybrać idealny monitor do gier? Zależy to od wielu czynników - przede wszystkim od gatunku gier, jaki wybieramy. Uniwersalny, dobry wybór to monitor OLED.

Monitor dla graczy Odyssey OLED – czym się charakteryzuje?Monitor Odyssey OLED G9 G95SC 49", DQHD, 240Hz, 0.03ms to monitor 49 cali z linii Samsung Odyssey. Charakteryzuje się on przede wszystkim elektryzującą prędkością dzięki czasowi reakcji 0,3 ms i szybkości odświeżania ekranu 240 Hz, a także dużym zakrzywieniem ekranu 1800R. Dlaczego monitor Odyssey OLED to świetne rozwiązanie dla graczy? Ten duży monitor do grania został doceniony przez ekspertów, a także użytkowników, którzy polecają monitory Samsung Odyssey innym. Świadczy o tym m.in. nagroda za innowacyjność CES 2023.

Jakie są 3 największe zalety, które posiada monitor OLED? Po pierwsze, dzięki wykorzystanej technologii ekran OLED wspierany przez procesor Neo Quantum Pro oferuje jaśniejszą biel, głębszą czerń i niemalże nieograniczony kontrast kolorów. Ponadto ten monitor 49 cali dzięki swojej krzywiźnie pozwala zanurzyć się w świecie gry, wypełniając całe pole widzenia gracza. Warto zwrócić uwagę również na niezwykły czas reakcji na poziomie 0,03 ms i częstotliwość odświeżania 240 Hz, dzięki czemu można reagować na ruch przeciwników z niezwykłą prędkością.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?Wybierając monitor gamingowy, warto zwrócić uwagę na funkcje ułatwiające wygodną i płynną rozgrywkę. Wśród nich można wyróżnić synchronizację odświeżania AMD FreeSync Premium Pro, dzięki czemu szybko tocząca się akcja i nawet najbardziej skomplikowane sceny z gier charakteryzują się wysokim poziome stabilności i brakiem zacięć. Uwagę zwraca także funkcja Game Pass Ultimate, dzięki której za pomocą technologii chmury możesz grać z milionami innych graczy i odkrywać setki nowych tytułów.

Chcesz wybrać duży monitor do grania? Postaw na Samsung Odyssey OLED! Dzięki zaawansowanemu procesowi Neo Quantum Pro każda klatka na ekranie OLED jest natychmiast analizowana i optymalizowana dla maksymalnej jakości. Kolory, odcienie i kontrast łączą się, tworząc obraz tak jasny i genialny, że nietrudno zauważyć różnicę w porównaniu ze standardowymi monitorami Samsung. Wybierz wysoką jakość w przystępnej cenie i ciesz się z każdej kolejnej rozgrywki!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Gfgvb (autor: Faraonix | data: 2/03/24 | godz.: 10:09)
    Taka popierdolka, ja do grania używam 83” oled od lg.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.