Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 16 maja 2024 
    

Zewnętrzny SanDisk Desk Drive 8 TB od WD


Autor: Adam | 11:28
Western Digital rozszerzyła portfolio produktów SanDisk o nowy dysk SanDisk Desk Drive 8 TB, czyli najbardziej pojemny, biurkowy dysk SSD w ofercie firmy. Urządzenie gwarantuje szybkość i niezawodność SSD, a także zapewnia cyfrowym twórcom oraz użytkownikom biznesowym proste w obsłudze rozwiązanie do backupu i przechowywania plików, zdjęć oraz filmów w wysokiej rozdzielczości. Objęte trzyletnią gwarancją dyski SanDisk Desk Drive są już dostępne w Western Digital Store oraz u autoryzowanych partnerów SanDisk. Wersja 4 TB kosztuje 1888 PLN, a 8 TB 3478 PLN.

„Stale rośnie ilość tworzonych przez nas materiałów multimedialnych, a co za tym idzie, rośnie też zapotrzebowanie na wydajne i pojemne rozwiązania, które pozwolą łatwo zarządzać naszymi danymi i zapisywać je. Rozszerzenie naszego portfolio produktów SSD jest pierwszym krokiem w zapewnieniu użytkownikom produktów do backupu, które zapewnią im szybkość i elastyczność niezbędne do efektywnego wspierania ich kreatywności. W przyszłym roku planujemy podwoić pojemność produktów z serii SanDisk Desk Drive – z 8 TB do 16 TB w pojedynczym, biurkowym SSD” – wyjaśnia Susan Park, Vice President Consumer Solutions w Western Digital.

Kluczowe zalety SanDisk Desk Drive:

Pojemność – 4 TB lub 8 TB pojemności do przechowywania kolekcji zdjęć i filmów, plików CAD, renderów 3D, dużych plików wygenerowanych przez AI, bibliotek muzycznych i dokumentów.

Wydajność – szybszy dostęp do danych, w tym największych plików (jak np. wideo 8K), z prędkościami odczytu do 1000 MB/s, czyli nawet 4x szybciej niż w przypadku biurkowych HDD.

Backup – szybki backup zdjęć, filmów i innych plików z prędkościami SSD i z wykorzystaniem Apple Time Machine lub automatyczny backup z Acronis True Image for Western Digital (do pobrania).

Wzornictwo – kompaktowy, nowoczesny design doceniony przez jury nagrody 2024 Red Dot Design Award, pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń na biurku i świetnie wpisuje się w każdy styl.

Kompatybilność – działa z Windows lub macOS bezpośrednio po uruchomieniu (formatowanie exFAT), z wykorzystaniem dołączonego kabla USB-C.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.