Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 13 marca 2003 
    

Thermaltake kontratakuje


Autor: Bryndek | 01:10
Wczoraj pisałem o nowych produktach firmy Cooler Master dziś chciałbym przedstawić trzy nowe produkty firmy Thermaltake. Nie tak dawno informowaliśmy o nowym systemie chłodzenia wcześniej wspomnianej firmy (kliknij tutaj) od tamtej pory sporo się zmieniło, Thermaltake zaprezentował kolejną wersję systemu chłodzenia łączącą w sobie dużą powierzchnię chłodzącą, technologię Heat-Pipe oraz mały wentylatorek wspomagający.

GIANT II (na zdjęciu) bo tak się nazywa, będzie wydawał dźwięki o natężeniu 28 db. Czy systemy chłodzące tego typu się sprawdzają? Możecie dowiedzieć się w naszej recenzji podobnego urządzenia firmy Zalman - ZM80A-HP. Kolejnym produktem Thermaltake jest zestaw SubZero4G posiadający w składzie kartę PCI zarządzającą napięciem kilku wiatraków do niej przyłączonych. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, obrotami wiatraków w komputerze zarządzamy specjalnym programem. Trzecim urządzeniem, jakie zostało przedstawione przez firmę jest nowa wersja VOLCANO 11 - Xaser Edition, do którego dodano regulator obrotów (na śledziu) i sensor termiczny dzięki czemu można na dwa sposoby zarządzać obrotami wiatraka. Więcej informacji na temat tych urządzeń znaleźć możecie na stronie producenta.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.