Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Piątek 1 marca 2002  
    

Spotkanie z AMD ClawHammer


Autor: Lancer | 17:08
Komentarzy (0)
Na stronie znanego serwisu Toms Hardware Guide znalazło się opracowanie z wizyty wysłanników tegoż serwisu w przedstawicielstwie firmy AMD, gdzie zaprezentowano pierwsze pecety wyposażone w nadchodzący procesor AMD K8 ClawHammer. Prezentowane komputery oparte były w pierwsze próbne wersje tych procesorów działających zarówno w środowisku 32-, jak i 64-bitowym. Z uwagi na otaczające procesor tajemnice, nie podano ani wydajności, ani nawet częstotliwości tych "cacek". Niemniej jednak warto zapoznać się z tym artykułem. Polecam. Oj będzie się działo!

IDF: technologia Intel Xscale


Autor: DYD | źródło: e-mail | 14:36
(1)Komentarzy (1)
Na konferencji IDF w San Francisco, Intel zaprezentował rodzinę procesorów do zastosowań sieciowych z technologią Intel XScale. Nowe produkty to: procesor sieciowy Intel IXP2800 i Intel IXP2400 stosowany w routerach i podobnych urządzeniach sieciowych oraz procesor Intel IXP425 stosowany w urządzeniach DSL, wykorzystywany w kablowych i bezprzewodowych rozwiązaniach internetowych. Nowe produkty są szesnaście razy szybsze od modeli oferowanych wcześniej. Są one przewidziane do pracy z bardzo szerokim spektrum różnorodnych rozwiązań aplikacji - od domowych, poprzez biurowe, aż do centralnych routerów stosowanych przez dostawców usług. Nowe procesory Intela otrzymają wsparcie ze strony ponad trzydziestu firm, w tym członków Intel Internet Exchange Architecture Developer Network. » czytaj dalej

Heroes of Might and Magic IV PL - wkrótce ruszają nagrania


Autor: DYD | źródło: e-mail | 13:28
Komentarzy (0)
Firma CD Projekt poinformowała, że lokalizacja jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku - Heroes of Might and Magic IV - przebiega zgodnie z planem. Przetłumaczono już znaczną część tekstów, a od poniedziałku ruszają nagrania polskiej ścieżki dźwiękowej. Ciekawostką jest to, że proces implementacji tekstów i sampli odbędzie się prawdopodobnie w... USA. Informacja ta zostanie potwierdzona już wkrótce. Przypomnijmy - Heroes of Might and Magic IV zostanie wydana przez CD Projekt w polskiej wersji językowej w cenie 99,90 PLN!. Dodatkowo w pudełku z grą znajdzie się dodatek - Heroes of Might and Magic I i II za darmo. Premiera gry odbędzie się 28 marca - w tym samym dniu co na całym świecie.

IDF: Intel zaprezentował Pentium4 4GHz


Autor: DYD | źródło: x-bit | 12:46
Komentarzy (0)
Powołując się na x-bit informujemy, że na odbywającej się imprezie IDF, firma Intel przedstawiła procesor z rodziny Pentium 4 wykonany w technologii 0.13 mikrona (z rdzeniem Northwooda) pracujący z zegarem 4 GHz. Do poprawnej pracy, procesor potrzebował zastosowania systemu chłodzenia w postaci płynnego azotu, jednakże ten sam model osiągnął barierę 3 GHz przy użyciu chłodzenia systemem powietrznym (czyli standardowy radiator i wiatrak). Seryjnie produkowane procesory z linii technologicznej Pentium 4 Northwood 0.13 mają jeszcze w tym roku przekroczyć barierę 3 GHz, dochodząc do 3.5 GHz pod koniec roku. X-bit dodaje, że będzie to granica możliwości Northwooda i w kolejnych procesorach Intel wykorzysta nową technologię Prescott (0.09 mikrona).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2024, TwojePC.PL