Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Wszystkomający grajek? - odtwarzacz SanDisk Sansa E270
    

 

Wszystkomający grajek? - odtwarzacz SanDisk Sansa E270


 Autor: NimnuL | Data: 13/10/06

Wszystkomający grajek? - odtwarzacz SanDisk Sansa E270Kolejne modele kieszonkowych odtwarzaczy multimediów wyrastają na rynku jak grzyby po deszczu. I bardzo słusznie, przecież należy korzystać z dobrodziejstw najnowszych technologii. Przenośne grajki mają nam zapewnić rozrywkę w pełnym zakresie, od muzyki przez zdjęcia, a na filmach skończywszy. Niestety małe odtwarzacze z mikroskopijnymi wyświetlaczami mające odtwarzać m.in. filmy już w testach przerabialiśmy: iAudio U3, LG JM53 czy też Manta Strider. W każdym przypadku mięliśmy do czynienia ze znacznym przerostem formy nad treścią. Czy jednak tak musi być zawsze? Przekonajmy się zatem czy topowy model firmy SanDisk z 6GB wbudowanej pamięci zaoferuje nam zabawę na wysokim poziomie. Poza tym czy właśnie powstał godny konkurent iPod Nano? Na te i inne pytania postaram się udzielić odpowiedzi w niniejszym artykule, zapraszam.

Szczegóły? Jakie szczegóły?

Zaplanowałem sobie, że na początku tego rozdziału znajdzie się tabela opisująca wszystkie dane techniczne odtwarzacza, tak abyśmy wiedzieli co nas w teście czeka. Taką tabelę tworzyłem tradycyjnie w innych testach odtwarzaczy, ale nie tym razem. Okazało się bowiem, że pod względem informacyjnym jest tu znacznie gorzej niż w testowanym nie tak dawno temu modelu C140. Otóż w przypadku e270 producent informuje nas jedynie o przekątnej ekranu i czasie pracy na akumulatorze, to wszystko. Tak naprawdę w tym momencie nie mam pojęcia czego można się spodziewać po e270. Najbardziej nie podoba mi się to, że nawet na opakowaniu nie wyszczególniono choćby typów plików obsługiwanych przez player.

Jednak tym nie warto się zrażać, choć niezadowolenia nie należy ukrywać. Po kolei przeanalizuję więc możliwości Sansy e270.

poprzednia strona (Szczegóły? Jakie szczegóły?)    -   następna strona (Uroda)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Wszystkomający grajek? - odtwarzacz SanDisk Sansa E270
 
 » Szczegóły? Jakie szczegóły?
 » Uroda
 » Jakość i użyteczność funkcji
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »