Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Czwartek 21 marca 2019 
    

Intel zatrudnia redaktora naczelnego serwisu HardOCP


Autor: Zbyszek | źródło: HardOCP | 14:03
(7)
Kyle Bennet, twórca i redaktor naczelny serwisu HardOCP poinformował o przyjęciu otrzymanej od Intela oferty pracy. Tym samym serwis HardOCP nie będzie nadal rozwijany, a Kyle Bennet począwszy od 1 kwietnia dołączy do działu marketingu Intela, gdzie zajmie się rolą dyrektora ds. zaangażowania entuzjastów komputerowych. W ramach tej pracy Kyle Bennet ma odpowiadać nie tylko za to, aby Intel był bardziej otwarty na potrzeby entuzjastów, ale także za wzmocnienie komunikacji i współpracy z profesjonalnymi mediami internetowymi i największymi entuzjastami sprzętu. Bennet ma mieć też wpływ na materiały kierowane do entuzjastów, oraz na organizowane dla nich wydarzenia.

Rezygnacja Kyle Benneta z dalszej pracy dziennikarskiej to raczej niezbyt przyjemna wiadomość - zasłynął on jako osoba nie bojąca się podejmowania trudnych tematów. M.in. za jego sprawą nagłośniona została kwestia kontrowersyjnych i monopolistycznych zapisów wprowadzanych przez Nvidia GeForce Partner Program. W efekcie krytyki ze strony Kyle Benneta Nvidia ostatecznie zdecydowała się na rezygnację z GPP.

Zatrudnienie znanego dziennikarza przez Intela to nie jedyny przypadek w ostatnim czasie. Warto dodać, że jesienią Intel zdecydował się złożyć ofertę pracy twórcy i redaktorowi naczelnemu serwisu PC Perspective, słynącego z doskonałych i bardzo technicznych testów sprzętu, w tym procesorów. W efekcie Ryan Shrout, dotychczas testujący procesory w PC Perspective, otrzymał w Intelu stanowisko dyrektora ds. strategii wydajności. W jego ramach Shrout odpowiada za testy wewnętrzne CPU Intela oraz prognozowanie wydajności przyszłych procesorów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. no to klops... (autor: Brian Chrzanik | data: 21/03/19 | godz.: 16:29)
  ...bedzie trudno dyskutowac o dziurach w CPU intela, ale taka Conan Barbara to i tak wie lepiej...

 2. I to by było na tyle... (autor: Surfman | data: 22/03/19 | godz.: 07:22)
  Po co walczyć z nieprzychylnymi opiniami i testami, jak można je kupić:) Jak widać każdy ma swoją cenę. Z drugiej strony nie dziwie mu się, będzie zarabiał prawie 10x tyle.

 3. tak sie zastanawiam... (autor: Sony Vaio Zamiatajo | data: 22/03/19 | godz.: 13:00)
  czy po tych wszystkich postach anty-intel, recencjach obnażających błędy Intela, jej twórcy się ujawnili po czym Intel zgłościł się do nich z prośbą jak można by zaradzić problemowi. Po czym po przeanalizowaniu czy osoba zna sie na rzeczy po prostu zapropobować jej prace. Moim zdaniem nie ma osoby która za odpowiednie wynagrodzenie nie przyjęłaby takiej oferty. Kasa, kasa...misiu

 4. Intel właśnie załatał... (autor: pwil2 | data: 23/03/19 | godz.: 12:43)
  ...jedną z podatności... ;-)

 5. c.d. (autor: pwil2 | data: 23/03/19 | godz.: 12:45)
  https://www.youtube.com/watch?v=uJIlDWkmzNM

  :D


 6. A cóż to zmieni dla nas? (autor: Mario1978 | data: 23/03/19 | godz.: 14:30)
  Dosłownie nic.Już jest taka gorączka oczekiwania na Zen 2 chociażby by tutaj jedynie trochę odciążyć zły wizerunek na firmie Intel.W tamtym roku prawie 50% firm padło łupem cyberprzestępców.Pewnie w przyszłym roku zaczniemy otrzymywać informacje ile włamań zostało dokonanych przy użyciu tylko luk w zabezpieczeniach procesorów Intela.
  Ja czekam na premierę Zen 2 bo chcę zobaczyć czy rzeczywiście minimalna półka nowych procesorów od AMD będzie oparta na 12wątkowych procesorach czy jednak będzie to 6r/6w.
  Czy w przyszłym roku 2020 już będziemy świadkami gdzie 16wątkowe CPU będą lepsze od tych 12wątkowych a te zaś o 8 wątkowych.Nie raz jak patrzę na te wideo testy to już teraz widzę jak taki i5-8600k z zegarem 5.2Ghz jest za słaby z powodu 6wątków.Żeby Intel nie został zjedzony przez odszkodowania już w przyszłym roku bo AMD w ciągu pierwszych dwóch miesięcy tego roku zwiększyło swoje udziały na rynku serwerów z 5.7% do 15% a przecież Epyc tylko , w niektórych miejscach jest wydajniejszych od Xeonów Intelowych.


 7. @6. (autor: pwil2 | data: 24/03/19 | godz.: 23:53)
  Będzie przesunięcie:
  4c8t->6c12t (m.in. w APU)
  6c12t->8c16t
  8c16t->12c24t
  ->16c32t


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.