Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 26 sierpnia 2019 
    

Nintendo szykuje odświeżone konsole Switch


Autor: Zbyszek | źródło: Tech Crunch | 11:10
(1)
Konsole Switch firmy Nintendo cieszą się wśród kupujących dużą popularnością. W ciągu dwóch lat jakie minęły od momentu rynkowej premiery urządzeń, sprzedanych zostało łącznie prawie 30 mln sztuk, a ich sprzedaż w Japonii chwilowo wyprzedzała nawet sprzedaż PlayStation 4. Niedawno na rynku zadebiutowała znacznie tańsza ale uboższa wersjia - Switch Lite. Tymczasem producent planuje odświeżyć oryginalną wersję. Jej nowy model otrzyma odświeżone podzespoły wykonane w nowszym procesie litograficznym, oraz szybsze i bardziej energooszczędne pamięci RAM LPDDR4x.

Wydajność pozostanie na tym samym poziomie, ale zmiany mają przełożyć się na znacznie dłuższy czas pracy na baterii - wynoszący od 4,5 do 9 godzin, zamiast od 2,5 do 6 godzin jak obecnie. Niestety na ten moment jeszcze nie wiadomo, czy producent przygotował więcej nowości.

Nintendo Switch to konsola, która może działać w dwóch trybach – stacjonarnym i przenośnym. Urządzenie jest wyposażone w procesor Nvidia Tegra oraz 6.2-calowy ekran o rozdzielczości 1280x720 pikseli, 32GB wbudowanej pamięci na dane, slot na karty pamięci microSD i baterię pozwalającą na granie przez 2.5 do 6 godzin.

W warunkach domowych główną część umieścimy w stacji dokującej podpiętej do zewnętrznego monitora, a dwa kontrolery Joy-Cony łączy się ze sobą tworząc tradycyjnego pada.

Switcha możemy też zabrać ze sobą w podróż zmieniając go w konsolę przenośną. W takim przypadku Joy-Cony możemy przymocować do obu boków ekranu. Kontrolery dysponują modułami podczerwieni, komunikacji bezprzewodowej, NFC oraz mechanizmem wibracji. Cena urządzenia wynosi 299 USD.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Odswiezaja tylko z jednego powodu (autor: MacLeod | data: 26/08/19 | godz.: 18:05)
    :)) cfw..

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.